Gezi ve Tatil Yerleri

Genel

Yoyo Drive Kullandığın Kadar Öde

Her şeyin cep telefonundan, bilgisayardan çözüldüğü bir dünyada, araba kiralamak için acente aramak, bu acenteler içinde hizmet farkına göre bin bir türlü farklı ücrete muhatap olmaya son veren bir uygulama. Bulunduğunuz yerin mahiyetine göre, ihtiyaç şiddetinize göre fiyatlandırılmaya son.Amaç hizmette standart, kullandığın kadar öde her daim ekonomik ol, istediğine istediğin ölçüde istediğin zaman ulaş.

Bu hizmetten faydalanmak avcunuzun içindeki telefon kadar yakın. Çünkü Yoyo drive üyesi olmak çok kolay. Web adresinden üyeliğini başlatabiliyorsun. Web sitesinden giriş yapıp, yıllık üyelik ücretini (69 TL)  yatırdığında üyeliğin başlıyor. İlk rezervasyonunda da yoyo kartınasahip oluyorsun. Bu karta sahip olduktan sonra, internet üzerinden 24 saat önce rezervasyonunu yapıp, bulunduğun en yakın tele port işareti olan yerden aracını alabiliyorsun. Evet, şaşırmayın yazılan kadar kolay her şey.  Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra aracın bulunduğu park alanına giderek YOYO kartını aracın ön camına tutman veya cep telefonu ile uygulamandaki tek bir tuşa basman yeterli; aracın kapıları otomatik olarak açılıyor.Yani anahtar cep telefonun. Sana en yakın araca, cep telefonuna indirdiğin YOYO IOS veya android uygulamasından ulaşabiliyorsun. Dilediğin saatler için rezervasyonunu yapıp, aracın yanına gittiğinde cep telefonundaki tuşa basarak aracın kapılarını açabiliyorsun.Araca bindikten sonra tek yapman gereken START tuşuna basarak aracı çalıştırıp dilediğin kadar kullanmak. Rezervasyon süren dolmadan aracı tele port işaretli park alanına geri getirmen yeterli. İşin uzadı mı? araçtaki telefon hattından rezervasyonu uzatıyorsun ve işin bitince YOYO kartın ile kapılarını kapatıyorsun. Teslim ederken aldığın yere bırakmak zorunda değilsin, bulunduğun yere en yakın tele port işareti olan parka bırakabilirsin. Kısacası her şey sizi bunaltmadan, işinizi kolaylaştırmaya yönelik. Gerçekten işiniz görülsün.

YOYO DRİVE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

yoyo drive

İstanbul, Ankara ve Bodrum’da en geniş araç kiralama hizmet ağına sahip olan YOYO, şu anda 74 lokasyonda, çok yakında yanı başınızda. Çünkü hızla büyüyen bir ağa sahip. YOYO araçlarındaki Taşıt Tanıma Sistemi ile Shell istasyonlarından yakıtı ücret ödemeden alıyorsunuz. Karşılığında, kat ettiğin mesafe kadar ücret ödüyorsun. Mesafe sınırı yok, kilometre başına birim fiyat ödüyorsun. Beş ayrı segmentte araç var. Ücretlerde ona göre belirleniyor. Saat ücreti 9 TL den başlıyor, bu ücrete ilave kat ettiğin kilometre kadar ücret ekliyorsun. Bazılarımız rahatımıza ekstra düşkünüzdür. Eğer araç kapıma gelsin, benim istediğim noktadan araca ulaşayım dersen. Rezervasyonun sırasında vale hizmetini seçersen, aracı istediğin noktaya getirebiliriz.

Uygulamada güvenlik detayları da sizin için düşünülmüş. Yaptığın her rezervasyondan 15 dakika önce, durum raporu (hasar raporu) olarak elektronik posta adresine otomatik olarak gönderilecek. Kontrol etmeyi ihmal etme. Kullanacağın aracı tanımanı sağlayacak. Sürprize yer yok.

Leave a Reply