Gezi ve Tatil Yerleri

Karadeniz Gezisi, Nerede Kalınır, Nerede Ne Yenir

Sinop Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli

Karadeniz’in en güzel şehirlerinde biri olan Sinop’a yolunuz düşerse veya Sinop’a gezmeye gidecek olursanız bir gün Sinop’ta nerede kalınır? Sorusu aklınıza gelecektir. Bir çok butik otel ve pansiyonun yer aldığı şehirde yeri geldikçe diğer otellere de yer vereceğiz. Ama bu yazıda bahsetmek istediğimiz otel Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli olacaktır.

Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli

Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli Kahvaltı

Sinop Akliman mevkisinde bulunan ve Sinop’un en büyük ve örnek oteli olan Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli 17 Nisan 2013’de hizmete girmiştir. Yeşilin mavi ile buluştuğu muhteşem Akliman ve Sinop manzaraları eşliğinde güzel vakit geçirebileceğiniz bir otel olup hafta sonlarında otel müşterilerinin haricinde, , 25 MAYIS 2013 Cumartesi gününden itibaren Cumartesi ve Pazar günleri saat 10.00 – 13.00 dışarıdan gelecek olan vatandaşlara da açık büfe kahvaltı hizmeti sunmaktadır.

Otel’in deniz manzaralı kahvaltı salonunda, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile uygun bir fiyata kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Uygulama Oteline ulaşım için, Sinop Otogarından 08:00/20:00 Arası her saat başı, Sinop Merkezden ise tam saatleri 13:10-13:40 olan  Akliman/Su Ürünleri minibüsünü kullanabilirsiniz.

İletişim: (0368) 287 6200

Leave a Reply