Garajyeri çevrenizdeki araçları daha uygun fiyata kiralamanızı sağlayan ayrıca aracınızı da kiralayarak ek gelir elde etmenizi sağlayan kısacası aracılık eden kişiden kişiye araç kiralaması yapan bunu yaparken size en ekonomik çözümü sunan bir platformdur. Bu şekilde ihtiyaç sahiplerini tek noktada buluşturup boşta duran aracınızdan para kazanmanızı sağlıyor.

Garajyeri nasıl çalışıyor?

Garajyeri sayesinde boşta duran arabanız yada araç ihtiyacınız var ise siteden kolay şekilde ulaşabiliyorsunuz araç sahibi ile iletişime geçip, anlaştıktan sonra ödeme yapıp anahtar teslim alıyorsunuz. Diğer bir grupta aracını kiraya verenlerden oluşuyor. Bilgilerinizi ve araç resimlerini sisteme giriyorsunuz, talepleri inceliyorsunuz (istediğiniz talebi değerlendirmek sizin inisiyatifinizde ) Gelen talebi onayladıktan sonra, arabanızı kiralamak isteyenle buluşup anahtarınızı elden teslim ediyorsunuz.

Piyasada birçok araç kiralama şirketleri varken neden GARAJYERİ.COM?

Tercih edilmesindeki en önemli neden daha uygun fiyatlara kiralık araca ulaşılmasını sağlaması ve araç sahiplerinin aracından gelir elde etmesini sağlamak

Nasıl Çalışır?

Aracın, kiralama süresi boyunca 100.000,00 teminatlı özel ihtiyari mali mesuliyet sigortasını da içeren geniş kasko poliçesiyle Doğa Sigorta güvencesi altında. Bu poliçe, kiralama süresince aracına tam güvenlik sağlar.

Garajyeri.com da aracını kiraya vermek için sadece trafik sigortasını araç sahibi yaptırmak zorunda kasko yaptırma zorunluluğu yok. Çünkü araç kiralama süresinde sigortalı olacak. Kişisel kaskon olsa bile kiralama süresince olabilecek her türlü kazanın sorumluluğu doğa sigorta tarafından karşılanır kişisel kaskon etkilenmez.

Kiralama süresince kesilen tüm trafik cezalarının kontrolünü Garajyeri.com ekibi yapıp, ceza bedelini kiracıdan aldığı blokeden tahsis eder.

Ödemeler Garajyeri.com veya Garajyeri.com uygulaması üzerinden online bir şekilde kredi kartı ile yapılmaktadır. Başka birine ait kredi kartı kullanılabilir. Ön ödemeli kart veya banka kartı ile ödeme kabul edilememektedir.

Kaydedilen aracın 10 yaşından küçük olması gerekiyor.

Kiracıya nasıl güveneceğim?

Araç kiralamak isteyen kişilerin ehliyet, kimlik, kredi kartı, telefon, facebook ve eposta adresleri alınıp ehliyet ceza puanı sorgulanıyor. Facebook profilleri kontrol edilip ve kriterlere uyan kiracılar onaylanıyor. Kiracıların profillerini sizde inceleyebilirsiniz. Kiracıya yapılan yorumları ve güven skorunu görebilirsiniz. Sistem üzerinden kiracı ile mesajlaşabilirsiniz.

Trafik park cezası gibi durumlarda önceden kiracının kredi kartına konulan 250 tl lik bloke konulup söz konusu ceza tutarının buradan ödenmesi sağlanıyor.

Bu ağın yayılmasına yapacağın katkı mükâfatlandırılıyor. Arkadaşını Garajyeri.com üzerinden aracını kiralaması için davet et, yapacağı kiralamalardan toplam 200 TL kazan! Garajyeri.com aracını eklemesini sağladığın her arkadaşının yapacağı ilk 4 kiralamada, kiralama başına 50 TL, toplamda 200 TL kazanabilirsin. Arkadaşını kiralama yapması için davet et, ikiniz de 20 TL indirim kazanın! Davet linki ile üye olan arkadaşının, Garajyeri.com üzerinden yapacağı kiralama sayesinde sende 20 TL indirim kazanırsın. Size sağlanan indirimleri yine Garajyeri.com üzerinden kullanabilirsiniz. Kazandığınız indirim, yapacağınız kiralamalarda kira bedelinden düşülür.

Kira bedeli araç sahipleri tarafından belirleniyor. Rent a car fiyatlarının %30 altında olmasını öngörüyoruz.

Araç sahipleri dilerse Garajyeri.com Araç Takip Sistemini araçlarına takabilirler. Bu kit ile; aracın lokasyonunu, kaç km yol yaptığını ve harcadığı benzini takip edip, gerektiği durumda aracın motorunu uzaktan bloke edebiliyoruz. Takip sistemi kullanım bedeli yıllık 300 TL’dir. Ödeme peşin olarak Garajyeri.com da yapılır. Cihazı ücretsiz olarak araç sahibine yolluyoruz. Kendisine en yakın belirlediğimiz montaj merkezine giderek, ücretsiz olarak cihazın montajı gerçekleştiriliyor.

Eğer araç sahibi bir yıl dolmadan sistemden çıkmak isterse, kalan günlerin hizmet ücreti banka hesabına geri aktarılır. Cihaz geri iade edilir. Cihazın yönetimi sadece Garajyeri’ ne aittir. Araç sahipleri Garajyeri ile iletişime geçerek, aracın anlık bilgisini bizden talep edebilirler.

Bu yeni kurulan platformun talep görme nedeni sağladığı bu kolaylıklar. Şimdiden güzel bereketli kazançlar diliyorum.