Gezi ve Tatil Yerleri

Nasıl Gidilir

Adalara Şehir Hatları Vapuru İle Nasıl Gidilir?

Bir önceki yazımızda İstanbul’dan Adalara Deniz Otobüsü ile gitmek isteyenler için Adalar Deniz Otobüsü saatleri konusunda bilgiler verdik. Bu yazımızda ise Adalara hafta içi ve hafta sonu şehir hatları vapurları ile gitmek için gerekli olan saatleri vereceğiz.

2013-YAZ-TARİFESİ

Adalara nasıl gidilir?

Şehir hatları vapuru ile Adalara Avrupa yakasından gitmek için Kabataş iskelesini Avrupa yakasından ise Kadıköy iskelesini kullanabilirsiniz.

Şehir Hatları Vapurları 17 Eylül 2012-02 Haziran 2013 Kış Tarifesi bitmiş olup, 03 Haziran 2013 –  15 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacak Yaz Tarifesi başlamıştır.

3 HAZİRAN 2013 YAZ TARİFESİNE GEÇİLDİ

Listede kırmızı ile yazılı olan saatlere dikkat ediniz.

1-Kabataş ve Kadıköy’den Adalara Vapur Saatleri 

İlk listede Kabataş ve Kadıköy’den Kınalıada, Burgazada, Heybeliada ve Büyükadaya yönüne olan vapur seferlerinin Hafta içi ve Cumartesi günlerine ait kalkış ve varış vapur saatleri yer almaktadır.

hafta-ici-kabataş-adalar-2013-yaz-tarifesi

 2-Adalardan Kabataş ve Kadıköy’e Vapur Saatleri

Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada’dan Kadıköy ve Kabataş yönüne olan vapur seferlerinin kalkış ve varış saatleri yer almaktadır.
hafta-içi-adalar-kadiköy-kabataş-2013-yaz

 Listede Büyükada’ dan hareket eden 08.40 vapurunun Kadıköye uğramadığı görülmektedir. Bu ayrıntılara dikkat ediniz.

 3-Kabataş ve Kadıköy’den Adalara Pazar ve Tatil Günleri Vapur Saatleri 

Pazar Kabataş Adalar 2013 Yaz Tarifesi

 4-Adalardan Kabataş ve Kadıköy’e Pazar ve Tatil Günleri Vapur Saatleri 

Pazar-Adalar-Kadikoy-Kabatas-2013-Yaz-Tarifesi

Adalara nasıl giderim? Diye soranlar için Kabataş ve Kadıköy’den Adalara düzenlenen vapur seferlerinin vapur seferleri listesini verdik.

2013 YAZ TARİFESİ Bostancı-Adalar-Bostancı, Boğaz Gezileri ve Şehir içi hatları saatlerini öğrenmek için ve indirmek için buraya tıklayınız.

İstanbul Adalar Vapur Saatleri ve Seferlerine ait ait bu bilgiler Şehir Hatları Vapurları ve İskeleleri sitesinden edinilmiştir.

Yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizi uyarınız.

Leave a Reply